Kosmetyki culumNatura

Home

Kosmetyki culumNatura

Wyobraź sobie kosmetyki, których składniki są w 100% pochodzenia naturalnego  Żadnych syntetycznych składników, substancji chemicznych, żadnych SLES. Kosmetyki wolne od konserwantów, gliceryny i parabenów. Kosmetyki z kompletną deklaracją składników – czego nie ma na etykiecie, nie ma też w kosmetyku.

 

Wyobraź sobie producenta kosmetyków, który kieruje się następującymi wartościami: uczciwość, rzetelność, konsekwencja, zrównoważona ekonomia i ekologiczny, zrównoważony rozwój.

Firmę, która jest pionierskim przedsiębiorstwem działającym zgodnie z zasadami Ekonomii Wspólnego Dobra 🤝

 

Tym wszystkim, od dwudziestu pięciu lat pozostaje wierna firma CulumNATURA® 

 

Produkty linii pielęgnacji skóry i włosów, są certyfikowane według austriackiego kodeksu żywnościowego „Lebensmittelbuch” rozdziału „Biokosmetik”, co oznacza, że można je bez obaw spożywać.  Coroczne kontrole przez uznany oficjalnie organ kontrolny „Austria Bio Garantie” gwarantują wysoki standard kosmetyki ekologicznej. Większość produktów do pielęgnacji skóry i włosów CULUMNATURA® to produkty wegańskie. Niewielka część produktów, które nie są wegańskie, zawiera wosk pszczeli lub szelak, dla których to nie znaleźliśmy odpowiednika (są to: krem bazowy sanare, balsam do ust facile, wosk do włosów ceratus oraz lakier do włosów firmus).

 

Linia pielęgnacyjna CULUMNATURA® została stworzona zgodnie z zasadą modułową. Wszystko można łączyć ze wszystkim. Tym samym możliwym jest dopasowanie optymalnej i indywidualnej pielęgnacji do każdego rodzaju skóry i włosów. Produkty CULUMNATURA® są sprzedawane wyłącznie przez fryzjerów i kosmetyczki naturalne,® nie można kupić ich w drogeriach, hurtowniach fryzjerskich czy w interneci

 

Od marca 2019 roku jako jedyna masażystka na świecie mam zaszczyt współpracować z firmą CulumNATURA!

 

Podczas masażu twarzy Shiatsu facelift używam wyłącznie  kosmetyków firmy CulumNATURA® dbając o Twoją skórę w jak najlepszy sposób 🍀🌿 Piękna, naturalnie zadbana skóra jest nie tylko atrakcyjna, ale odgrywa ważną rolę dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia! Każda skóra, podobnie jak ciało niesie swoją historię związana z kondycja fizyczna, emocjonalną, środowiskową i nawykową. Zen-Shiatsu oraz zabiegi i kosmetyki CulumNATURA stanowią piękny duet, który wspiera mnie w codziennej pracy z moimi pacjentami.

Masz ochotę ich spróbować i poczuć na własnej skórze? Jeżeli jesteście ciekawi tego duetu to zapraszam na masaż Shiatsu Facelift.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Adres

PUŁAWSKA 142/9, WARSZAWA

E-Mail

HELENA@ESENCJARUCHU.COM

Telefon

514 200 332

Kosmetyki culumNatura:

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

UPIĘKSZA

POBUDZA

ŁAGODZI STRES

POPRAWIA KONCENTRACJĘ

„Kocham te kosmetyki od Ciebie. Nie wiem ile robi skład, ale dużo robi mi sam rytuał. To, że naprawdę skupiam się na tym żeby zadbac o moją skórę i ją odżywić i myślę że samo to że moja uwaga za tym podąża dużo robi w takim kobiecym aspekcie ukochiwania siebie i już od samego nastawienia robi mi się bardziej płynne flow ciała i życia 🙂
To jest zapraszanie kobiecości i kobiecego aspektu do swojego życia i ciała. I zapach i forma kosmetyków bardzo wspierają ten proces. Zapach przede wszystkim 🙂 świeżość geranium. Nie jakiegoś perfuma tylko naturalny, świeży. bliski sercu bezpieczny zapach.
To jest cudowne. Robię to zawsze z takim namaszczeniem i czuję jak moja skóra wchłania samo dobro. I czuję się taka.. czysta 🙂 i zdrowa 🙂
to jest ekstra!”
– Aśka