Shiatsu Facelift

Home

Shiatsu Facelift

Myślisz może czasem o tym, że Twoja twarz jest zapisem – emocji, wydarzeń? Jest swoistą taśmą filmową, odzwierciedlającą każdy detal Twojego życia? Często nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale mięśnie twarzy są jednymi z najbardziej aktywnych podczas całego dnia, w ciągu którego śmiejesz się, marszczysz brwi, czoło, zaciskasz usta czy zgrzytasz zębami, zdarza się, że dopiero przed zaśnięciem czujesz napięcie, zmęczenie i sztywność w mięśniach twarzy oraz szyi.  Nagromadzony stres, zmęczenie, prędko upływający czas da się wymazać. I możesz do tego wykorzystać Masaż Shiatsu Facelift.

Wykonywany przy użyciu naturalnych olejków, stymuluje odpowiednie punkty twarzy, aby poprawić i pobudzić wszystkie procesy zachodzące w Twoich komórkach i tkankach. Relaksuje, uelastycznia mięśnie twarzy i liftinguje skórę, a jednocześnie pobudza całe ciało. Dzięki temu masażowi poprawisz przepływ limfy, krążenie krwi oraz pozbędziesz się nieprzyjemnych efektów zmęczenia i napięcia.

Adres

Kasprowicza 56, WARSZAWA

E-Mail

HELENA@ESENCJARUCHU.COM

Telefon

514 200 332

ZAREZERWUJ

Swój zabieg

HELENA@ESENCJARUCHU.COM

Japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu:

  • głęboko relaksuje, wycisza i odpręża
  • ujędrnia i uelastycznia mięśnie twarzy
  • redukuje zmarszczki
  • poprawia kolor cery, nadaje jej blask
  • redukuje napięcia szyi, barków i bóle głowy

 

Komu zalecany jest Shiatsu Facelift?

  • osobom chcącym zadbać o zdrowie i dobrą kondycję twarzy
  • osobom chcącym wygładzić i ujędrnić skórę twarzy oraz nadać jej zdrowego kolorytu
  • każdemu, kto chce się zrelaksować i nabrać energii do podejmowania kolejnych wyzwań

UPIĘKSZA

POBUDZA

ŁAGODZI STRES

POPRAWIA KONCENTRACJĘ

SHIATSU FACELIFT

Japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu

60 min

200 zł

zabieg wykonywany w dwóch częściach: na sucho i z olejkami

NEW

IMG_20190930_174051
IMG_20200224_181702

Pierwszymi i odczuwalnymi natychmiast doznaniami są głęboki relaks, wyciszenie i odprężenie. Nasza twarz odzyskuje zdrowy koloryt, blask i witalność. Działania tego przyjemnego zabiegu można odczuć zarówno na poziomie ciała, umysłu, jak i emocji.

Jest to bardzo efektywna, naturalna technika, która nie wykorzystuje żadnej mechanicznej czy chemicznej ingerencji. Bez skalpela czy innej inwazyjnej metody, pozwala wydobyć nasze naturalne piękno i cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Regularne zabiegi Shiatsu Facelift sprawią, że Twoja twarz będzie promienna i odmłodzona, znikną opuchnięcia i poprawi się jędrność skóry, a Twoje ciało będzie wyciszone i zrelaksowane.

Masaż twarzy składa się z dwóch części:

  • Na sucho –  głęboki, przyjemny masaż, na który składa się uciskanie punktów akupresury na twarzy, głowie, techniki głaskające, rozcierające oraz rozciągające mięsnie szyi.
  • Masaż z olejkami – usuwanie zmarszczek, wygładzanie skóry, odprężenie z użyciem dłoni, gua sha.

Chcesz dowiedzieć się więcej o masażu Shiatsu? Skontaktuj się ze mną 🙂