Opinie

Home

Opinie

„Byłam dziś na Shiatsu Facelift.. Rewelacja!!!! Polecam wszystkim.. Efekt niesamowicie gładkiej i napiętej skóry bez skalpela! I niesamowity raj dla zmysłów👌👏🤗”

Justyna Sieniawska

„Jestem stałą klientką Heleny. Postawiła mnie na nogi. Uruchomiła kark i plecy. Polecam z całego serca!”

Iwona Kilińska

„Zaczęło się wszystko od dotyku. Dotyk dla zdrowia, dotyk dla ciała, dotyk dla rozkoszy… Nieprzypuszczałam jednak, że jeden masaż…uwaga…twarzy wszystko to mi podaruje! Ten mistrzowski masaż zmienił moje całe ciało w taki błogostan o którym od dawna marzyłam. I pomyśleć, że tak długo się nad nim zastanawiałam. Dzisiaj już się nie zastanawiam, bo moje ciało zasługuje na to co najlepsze.
Życzę Wam takiego szczęścia i zdrowia, jakiego ja doznaję za każdym razem gdy dotyka mojej twarzy ta Niebiańska Energia Helenki z Esencja Ruchu ☺”

Aneta Majka Kryszak

„Helena to taki mały cud nad Wisłą tyle ze na Mokotowie. Przywraca wiarę i życie w ludzi. To ze jest z nami i dla nas sprawia ze świat jest lepszy. Dziękuje.”

Robert Korybut Daszkiewicz

„Masaż twarzy wykonany przez Helena przenosi w inny wymiar. To, że twarz wygląda zupełnie inaczej, jest młodsza, wygładzona, spokojna i pełna blasku to jedno, ale podczas całego masażu dostajesz więcej niż dotyk! Energia, która przenika w Ciebie przenosi Cię w inny wymiar i zostawia cudowne wspomnienie w ciele już na zawsze. Gorąco polecam, naprawdę warto 🙏”

Maja Lesińska

„Świetny masaż! Pierwszy raz zdecydowałam się na masaż twarzy i gorąco polecam! Pełen relaks gwarantowany!”

Joanna Roczek

„Bardzo polecam masaż u Heleny. Super atmosfera i wspaniały relaks!”

Monika Kotnarowska

„Powiedziałabym Esencja Energii, która przez Helena Orzechowska przepływa, wnika w nasze ciała poprzez jej dłonie i serce… A masaż twarzy…. Słów brak… mogę jedynie powiedzieć, że bardzo ubolewam nad tym że obecnie mieszkam w Łodzi… Helenka to nie tylko masaż Shiatsu Zen, to coś więcej co wnosi całą sobą, sprawiając, że znika poczucie czasu, rozpływa się stres, i… hmmm … znikają zmarszczki … okazuje się, że wcale nie trzeba nic sobie wstrzykiwać… <3 Dziękuję!!! <3”

Iwona Grochowska

„Helena Orzechwska is very well centered, focused and balanced. Friendly yet correct approach. Very serious about her world. Her creative approach is full of love. She organizes sessions for parents mentally or physically challenged children or women after 50. Fantastic! Thank you, Helen 🙏🏻❤🕊”

Ewa Solonia